קצת עלינו

אתר המטפל נוסד בשנת 2022 אך תחילת הסיפור הוא בשנת 2009 כאשר בתי הייתה בגיל שנה קיבלתי אבחון ששינה את חיי, בתי אובחנה עם לקות מורכבת שהסתיימה בהגדרת לקות לצמיתות.

ברגע אחד נכנסתי לעולם חדש זר לחלוטין ובתחושתי הגורמים המלווים שחררו אותי ללא נודע ללא סיוע וללא תמיכה. הרגשתי לבד בעולם חדש ולא מובן.

החלטתי להילחם על חיי בתי. הלא הבטחתי עם לידתה כי אהיה שם בשבילה ויהי מה. וזו הבטחה של הורה שהביא את ילדו לחיים, זאת המחויבות שלנו עבור ילדנו. כך הרגשתי, וכך גם עשיתי ופעלתי.

במשך שנים הבאות אספתי מידע, חקרתי, ואף גייסתי אנשי מקצוע וכך השתפר מצבה של בתי מאוד.

כיום ביתי היא בת 15 ומתפקדת בדרך עצמאית, הלקות איתה אך נתתי לה סיכוי, סיכוי לחיים טובים יותר, מובנים יותר ופשוטים יותר עבורה. והיא, היא מאושרת!

עם הניסיון שצברתי והתובנות בתהליך שעברנו הבנתי שיש צורך גדול בעזרה ושיתוף הדדי ולפני 9 שנים הקמתי מספר קבוצות בפייסבוק שבהם אנחנו משתפים מידע. הורים לילדים בחינוך המיוחד, מטפלים בחינוך המיוחד ומורים בחינוך המיוחד. אט אט נוצרה לה קהילה חמה ועוטפת בתחום החינוך המיוחד. לאחר 9 שנים חברים בקהילה ובקבוצות אלו כ 30,000 חברים. 

לאחר 9 שנים של פעילות הקהילה בפייסבוק החלטתי להקים אתר, יחד עם שותף ובמטרה לסייע להורים רבים ככל שניתן בדרך לאתר מטפלים מתאימים עבור ילדיהם ולקבל טיפולים במהירות ובמקצועיות.

בנינו מאגר מטפלים שבו הסינון והבחירה הינם לפי אזור וכן לפי שיטת טיפול.

ההורים מוזמנים להיכנס ללא כל עלות ולאתר מטפלים עבור ילדם וכך לקדם את הילדים ובני הנוער.

למטפלים אנחנו מציעים רישום בעלות נמוכה לצורך כיסוי העלויות ותפעול האתר.

המטרה שלנו היא שאף משפחה או ילד לא יצעדו במסע הזה לבד.

אנחנו כאן לשירותכם, נוסיף בהדרגה עוד ועוד תכנים ונייעל את השירות.

אתם מוזמנים ליצור קשר בכל נושא ובכל זמן דרך כרטיסיית צור קשר.

 

מטרת העל שלנו

לקדם את הילדים ובני הנוער עם צרכים מיוחדים ולהביאם למרכז חברה ישראלית בריאה יותר ומשלבת יותר וכל זאת ע״י יצירת קהילה ופלטפורמה יחד של הורים ומטפלים בתחום החינוך המיוחד בישראל.
באתר המטפל אנו נותנים למטפלים, להורים ולמורים את מירב הכלים המקצועיים הנדרשים בכדי לקדם מטרה זו. בכדי לקדם זאת לאחר חשיבה רבה בנינו אתר הבנוי על שתי עקרונות בסיסיים: 

פשטות ומקצועיות. 

  • פשטות בהגעה לחומרים ולמידע. בנינו אתר נגיש, פשוט וקל להבנה ולתפעול בכדי לסייע לקהלים שלנו להגיע לחומרים הרלוונטיים כל קהל לפי הייחוד והצרכים שלו. 
  • מקצועיות במידע באתר. כל התכנים עוברים סינון ועריכה עם המון חשיבה ותכנון וחשוב לנו מאוד שהאתר יהיה מקצועי ומוקפד. 

האתר הוא הבית שלנו ושלכם וכמה טוב שבאתם הביתה 
אנחנו תמיד כאן מחכים לכם ושמחים לראות אתכם מתקדמים יחד איתנו  

שלכם,
צוות אתר המטפל